Opinie



Data: Fri 03/20/20 12:46PM
Imię: Batat
Opinia: Bogaty asortyment . Zawsze znajde coś ciekawego . POLECAM !!!

Data: Wed 12/18/19 12:39PM
Imię: BardacRap
Opinia: The term “morning sickness,” which is often applied to describe the nausea in Keep in mind that nausea in pregnancy is temporary, although it may feel like it
[url=http://nauseainthemorning.ml/tcar-n ews-feeling-nausea-in-the-morning-silk-r oad-medical]feeling nausea in the morning[/url]

Data: Wed 12/11/19 6:22PM
Imię: kaloryfer
Opinia: Polecam . Błyskawiczna wysyłka . Wszystko jak w opisie .

Data: Wed 10/23/19 2:16AM
Imię: Lukas
Opinia: Super sklep :) Jestem bardzo zadowolony z zakupów .Polecam bo sklep jest z klasą . Pozdrawiam

Data: Sat 10/17/15 5:55PM
Imię: gandaLL
Opinia: polecam nowy stacjonarny w Katowicach, można wjechać autem do sklepu!!

Data: Thu 05/21/15 12:27PM
Imię: Kuba
Opinia: Bardzo dobra obsługa sklepu, świetny kontakt, super gratisy ! Napewno bede korzystał dalej ! :lol: :D

Data: Mon 04/13/15 8:16AM
Imię: fgh
Opinia: w gratisie dostalem chyba wiecej niz w ogole zamowielem :D dzieki chlopaki!!!!!

Data: Tue 03/24/15 4:08PM
Imię: rychu
Opinia: zajebista obsługa, duze stany, pozdrawiam chlopakow z wro i kat

Data: Tue 03/10/15 3:27PM
Imię: kris
Opinia: mala pomylka przy wysylce, ale chopacy wszechno wyprostowaly i dalY gratisy, polecam

Data: Thu 01/22/15 1:55PM
Imię: gregor
Opinia: byłem we wroclawiu w sklepie, musze przyznac ze zajebista obsluga, przyjemny klimat, fajny gratis i rabat...zdecodwanie polecam najlepszy sklep w jakim dotychcasz byleem

Data: Mon 10/27/14 1:14PM
Imię: Anchorex
Opinia: spoko paczka po 48h u mnie, bez przypału, obsluga mila i obeznana, fajny gratis, i rabat do konca roku!

dziekuje i napewno jeszcze wpadne

Data: Thu 10/23/14 5:01PM
Imię: Coen
Opinia: Dostałem mega rabat i kilka zajebistych gratisow, ten growshop to moj nr jeden jak narazie ! szkoda tylko ze tak pozno sie o nim dowiedzialem

Data: Fri 10/10/14 2:17PM
Imię: Guli
Opinia: dzieki ziomy, jestescie zajebiscii, jak zawsze wszystko git, paczka dyskretna
:twisted: :lol: NAJLEPSZY GROWSHOP