Opinie



Data: Wed 02/17/21 10:15PM
Imię: JesseMyday
Opinia: Hello. And Bye.

Data: Sat 12/19/20 6:34PM
Imię: Charles
Opinia: Dobry sklep, fajni ludzie:)
Polecam Warszawa.

Data: Sat 12/12/20 12:24PM
Imię: Johnny Silverhand
Opinia: No to z opinią poczekałem 4dni i kupiłem 6 różnych nasion za 220zl i jakieś podstawowe rzeczy za 150 zł gościu nie pamiętam imienia więc nazwę go "gość" dał mi 5 nasion w gratisie i 100%skutecznosci musiałem z 2 trochę pokombinować bo były oporne ale po 2dniach w ziemi wrzucone do wody i po 12h był kieł😊więc dzięki gościu niebawem wpadnę

Data: Mon 11/30/20 8:35AM
Imię: Andrzej
Opinia: Świetny sklep, najniższe ceny, szybka dostawa. Polecam w szczególności oddział w Warszawie. Patryk to sympatyczny i obeznany w temacie sprzedawca który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Do swojego zamówienia dostałem sporo ciekawych gratisów. Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz skorzystałem z usług tego miejsca.

Data: Mon 11/23/20 8:42PM
Imię: Tomson
Opinia: Gdańsk i warszawe odwiedzam regularnie, zawsze profesjonalnie, zawsze negocjowalne ceny

Data: Wed 09/16/20 6:17PM
Imię: Katarzina
Opinia: super obsługa, wszystko pro

Data: Fri 03/20/20 12:46PM
Imię: Batat
Opinia: Bogaty asortyment . Zawsze znajde coś ciekawego . POLECAM !!!

Data: Wed 12/11/19 6:22PM
Imię: kaloryfer
Opinia: Polecam . Błyskawiczna wysyłka . Wszystko jak w opisie .

Data: Wed 10/23/19 2:16AM
Imię: Lukas
Opinia: Super sklep :) Jestem bardzo zadowolony z zakupów .Polecam bo sklep jest z klasą . Pozdrawiam

Data: Sat 10/17/15 5:55PM
Imię: gandaLL
Opinia: polecam nowy stacjonarny w Katowicach, można wjechać autem do sklepu!!

Data: Thu 05/21/15 12:27PM
Imię: Kuba
Opinia: Bardzo dobra obsługa sklepu, świetny kontakt, super gratisy ! Napewno bede korzystał dalej ! :lol: :D

Data: Mon 04/13/15 8:16AM
Imię: fgh
Opinia: w gratisie dostalem chyba wiecej niz w ogole zamowielem :D dzieki chlopaki!!!!!

Data: Tue 03/24/15 4:08PM
Imię: rychu
Opinia: zajebista obsługa, duze stany, pozdrawiam chlopakow z wro i kat

Data: Tue 03/10/15 3:27PM
Imię: kris
Opinia: mala pomylka przy wysylce, ale chopacy wszechno wyprostowaly i dalY gratisy, polecam

Data: Thu 01/22/15 1:55PM
Imię: gregor
Opinia: byłem we wroclawiu w sklepie, musze przyznac ze zajebista obsluga, przyjemny klimat, fajny gratis i rabat...zdecodwanie polecam najlepszy sklep w jakim dotychcasz byleem

Data: Mon 10/27/14 1:14PM
Imię: Anchorex
Opinia: spoko paczka po 48h u mnie, bez przypału, obsluga mila i obeznana, fajny gratis, i rabat do konca roku!

dziekuje i napewno jeszcze wpadne

Data: Thu 10/23/14 5:01PM
Imię: Coen
Opinia: Dostałem mega rabat i kilka zajebistych gratisow, ten growshop to moj nr jeden jak narazie ! szkoda tylko ze tak pozno sie o nim dowiedzialem

Data: Fri 10/10/14 2:17PM
Imię: Guli
Opinia: dzieki ziomy, jestescie zajebiscii, jak zawsze wszystko git, paczka dyskretna
:twisted: :lol: NAJLEPSZY GROWSHOP